2790,00 zł 3100,00 zł
Pow. użytkowa
140,7 m²
Pow. zabudowy:
209,06 m²
Pow. netto:
350,23 m²
Biuro projektowe:
Typ zabudowy:
Wolnostojący
Min. szer. działki:
22,1 m
Min. dł. działki:
30,5 m
Powierzchnia dachu:
311,55 m²
Elewacje
Rzuty
Rzut parteru


Rzut poddasza


Kubatura:
717,12 m³
Wysokość:
7,63 m
Kąt dachu:
30 °
Liczba kondygnacji:
1
Liczba mieszkańców:
4
Liczba stanowisk garażowych:
2
Czy jest kominek:
Tak

Opis projektu
Dom parterowy z poddaszem do adaptacji, niepodpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym. Przeznaczony dla 4-osobowej rodziny. Strefę dzienną tworzy salon z kominkiem, łączący się z jadalnią oraz kuchnią, przy której mieści się praktyczna spiżarnia. Strefa nocna to trzy sypialnie i duża łazienka. Dodatkowa łazienka znajduje się na przecięciu stref. W domu przewidziano również miejsce na obszerne pomieszczenie gospodarcze. Schody umieszczone w korytarzu prowadzą na poddasze, które może być zagospodarowane, według potrzeb rodziny - na strych lub dodatkową przestrzeń mieszkalną.Dom Liv 3 G2 dzięki dużej ilości okien, w tym okien połaciowych imponuje swoim słonecznym charakterem. Naturalne światło swobodnie przenika do wnętrz, tworząc jasny, przytulny klimat. Na szczególną uwagę zasługuje przestronny salon z nastrojowym kominkiem, w którego blasku można cieszyć się bliskością rodziny i przyjaciół. Dużym atutem domu jest ciekawie zaprojektowany taras. Nowoczesny i elegancki styl budynku podkreśla gustowna kompozycja materiałów, zastosowanych na elewacji.Istnieje możliwość:- podpiwniczenia budynku
Opis technologii
Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną Röben. Więźba dachowa dostępna również w systemie prefabrykacji drewnianej.

Wykończenie
Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i okładziną drewnianą. Stolarka okienna drewniana lub PCV. W projekcie zastosowano rozwiązania firmy VELUX.
Powierzchnie dodatkowe
garaż: 29.33 m²
strych/poddasze: 50.65 m²
Model

Usytuowanie
Ten projekt kupisz